Alışverişin Kazandıran Ödülü Kipa AVM’de!
Alışverişin Kazandıran Ödülü Kipa AVM’de!

1 Aralık - 1 Mart tarihleri arası Balçova ve Çiğli Kipa AVM’lerde aynı gün içinde toplam 100 TL ve katları alışveriş yapın, BMW 118’i kazanma şansı yakalayın!

 

YASAL METİN

 

Bu kampanya PAM MÜLK YÖNETİM HİZ. LTD. ŞTİ. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 21.11.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.11753 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

 

Bu kampanyada; 01.12.2018 (SAAT: 10.00)– 01.03.2019 (SAAT: 22:00) Kampanya tarihleri arasında, İzmir ilinde bulunan Çiğli ve Balçova Kipa AVM içerisindeki tüm mağazalardan (Çiğli ve Balçova Kipa AVM’leri içerisinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamülleri hariç) aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları  tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı)  alışveriş yaptıklarında alışveriş merkezi içindeki kampanya katılım noktalarına giderek, fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.  Çekiliş sonucunda; 1 kişi 213.000,00 TL değerinde 2018 model BMW 1.18 İ Beyaz Alp  Premium Line Otomobil ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 14.03.2019 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 29.03.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 13.04.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Çiğli ve Balçova Kipa AVM’leri içerisinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamülleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya tarihleri arasında alış verişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.  Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve  Fiş/fatura ibrazı zorunludur.  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. PAM MÜLK YÖNETİM HİZ. LTD. ŞTİ çalışanları, Kipa AVM taşeron ve mağaza çalışanları ,Migros Tic. A.Ş., Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bu etkinlik aşağıdaki AVM'lerde de gerçekleşecek: